DRUS Silk Derm

DRUS Silk Derm

Liposomal Effect

Drus Innova Hyaluronik asid, anında sonuç vererek kırışıklıkların ve ifade çizgilerinin tedavisinde yardımcı olur, cildin yüksek nem seviyelerini geri kazandırır ve etkili bir şekilde korur. Daha fazla esneklik sağlar ve hasarlı dokuları yeniden yapılandıran onarıcı bir etki gösterir. İçeriğinde bulunan Proline, Serine, Threonine cilt doğal koruyucu bariyerini güçlenmesine katkıda bulunur. Mineral kompleksi ile cildin kolajen sentezini destekler ve cildin pürüzsüz bir görünüm kazanmasına katkı sağlar. Pantothenic acid cildin bariyerini güçlendirerek ciltteki kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı olur. Glutation serbest radikallerin ciltten uzaklaştırılmasını sağlar, özellikle cildi aydınlatmak, günlük olarak dış etkenlerden korumak, sağlıklı ve genç bir cilt sağlamaya yardımcı olur.

İçerik

Aqua, Pantothenic acid, Ozonize sunflower seed oil, Glycerine, Peg 400, Sodium acetate, Sodium glycerophosphate, Sodium chloride, Arginine, Histidine, Isoleucine, Leucine, Lysine, Methionine, Phenylalanine, Proline, Serine, Threonine, Tryptophan, Tyrosine, Valine, Potassium chloride, Magnesium chloride, Calcium chloride, Hyaluronic acid, Glutathione
Ozonized Sunflower Seed Oil
Ozonun antibakteriyel, antioksidan ve antienflamatuar etkileri mevcuttur. Cilt üzerinde yarattığı sınırlı oksidasyon etkisiyle growth faktörlerin aktivasyonunu sağlar. Bu etki ile doku rejenerasyonunu arttırıcı etkileri başlatır. Yapılan fare deneylerinde kıl folikülleri ile kollojen sentezini arttırıcı etkisi ve enfeksiyonları önleyici etkileri ile kombine bir cilt yenileyicidir.
Glutathione
Glutatyon ciltte aydınlanma yaratırken aynı zamanda leke tedavisine de katkısı olur. Ciltte detoks etkisi ile berraklaşma aydınlanma sağlarken, melanin yapımında etkili olan tirozinaz enzimini etkisiz hale getirerek leke oluşumunu önler veya lekenin tedavisini destekler. Pigmentler azalır, cilt tonundaki eşitsizlikler giderilir.