04-11 Yaş Çocuklar için Burun Temizleyici ve Nemlendirici Sprey

MY DEFENCE AĞIZ BOĞAZ BURUN SPREYİ

Etken maddesi nano teknolojik lipozomlardan oluşmaktadır. Bakteri ve virüsler üzerinde etkilidir. Hyaluronik asid mentol ve gliserin lipozomları ağız boğaz ve burun bölgesinde bakteri virus ve yabancı cisimlerin tutunmasına engel olur.

MY DEFENCE sprey ağız boğaz burun bölgesinde ağrı yanma, yutkunma güçlüğü burun tıkanıklığı bulgularının azaltılması, allerjilerin azaltılması amacıyla kullanılır. Ağız, boğaz, burun bölgesinin yumuşatılmasına katkıda bulunur.

MY DEFENCE sprey mukoza üzerinde koruyucu tabaka oluşturur. Hastalıkların oluşmasına sebep olan bakteri ve virüslerin mukozada tutunmasını engellemeye yardımcı olur. Alerjiye sebep olan polen ve yabancı maddelerin yapışmasını önleyerek kaşıntı ve akıntı gibi reaksiyonların oluşmasını engeller.

Burun yolunu nemlendirerek, yabancı cisim ve mikroorganizmaların dışarıya atılmasını sağlar. Burun yolunu temizleyerek açık tutulmasına, dolayısıyla burun tıkanıklığının azaltılmasına yardım eder. Gribal enfeksiyonlar ve bakteriyel enfeksiyonların azaltılması, burun yoluyla bulaşan damlacık enfeksiyonlarının burun mukozasında yerleşmesini engellemek amacıyla kullanılır.

İÇERİK

Nanopartikül lipozomlar, gliserin, hyaluronic asit, mentol, distile su, NaCl

 

KULLANIM ŞEKLİ

Kullanmadan önce şişeyi çalkalayın.İhtiyaç durumuna göre önce ağız boğaz bölgesine, daha sonra buruna günde 3-4 kere 1-2 doz sıkınız. Uygulamadan sonra sprey ucunu peçete yardımıyla silin ve kapağını kapatın. Mikroorganizmalardan korunmak amacıyla kalabalık ortamlarda ve burunda akıntı hissettiğinizde 3-4 saatte bir kullanılması önerilir.

 

UYARILAR

İçerikte bulunan etken maddelere karşı bir alerjiniz varsa kullanmanız önerilmez. Allerjik reaksiyonlar, aşırı ağrı kızarıklık gibi durumlarda doktorunuza danışınız. MY DEFENCE’i çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız. 5-25°C’nin arası ısıda saklayınız. Uzun süre kullanılmayacaksa buz dolabında 2-8 derece arasında saklayınız. Yüksek dozlarda kullanılması ve tamamının içilmesi halinde doktorunuza danışınız. Hamileler ve emzirenlerde kullanımı ile ilgili doktorunuza danışınız. Son kullanma tarihiyle uyumlu olarak kullanınız. Ambalajdaki son kullanma tarihinden sonra MY DEFENCE’i kullanmayınız. Eğer üründe ve/veya ambalajında bozukluklar fark ederseniz MY DEFENCE’i kullanmayınız. 4-11yaş arası çocuklar için pediatric sprey önerilir.