Kırmızı Örümceğe Karşı Etkili

Farmoxyn DRUS Spdr

Farmoxyn Liposome DRUS Spdr

EC FERTILIZER - SIVI GÜBRE ÇÖZELTİSİ (MAGNEZYUM SÜLFAT İÇERİKLİ)

BİTKİ DESTEK

Yavaş Salınımlı Etki

UYARILAR ÖNLEMLER: Dikkat! Çocuklardan, evcil hayvanlardan ve gıdalardan uzak tutunuz. Asla uygun doz oranlarını aşmayınız ve sadece gerekli olan yerlerde kullanınız. Göz, yüz ve deri ile temas ettirmeyiniz. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Önerilen dozajı aşmayınız. Kullanımdan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız. Kullanılmış olan boş ambalajları başka amaçlarla kullanmayınız. Kullandıktan sonra ambalajları imha ediniz. Toprak ve/veya yaprak analizi yaptırılarak gübre kullanılması tavsiye edilir.

DEPOLAMA: Ürün, kendi orijinal ambalajında, serin ve kuru ortamda 0 °C / + 30 °C arasında, depolandığında, fiziksel ve kimyasal özelliklerini en az 2 yıl korur. Bu nedenle, ürünü kendi orijinal ambalajında, kuru ve serin bir yerde, belirtilen sıcaklıklar arasında muhafaza ediniz. Ürünü, her ne şekilde olursa olsun, güneş ışığına maruz bırakmayınız. Uzun süre saklama amacıyla buzdolabında tutulması önerilir.

KULLANIM ŞEKLİ: Ürünü kullanmadan önce birkaç dakika sıkıca çalkalayınız. Ürünün etkili olması için iyice çalkalayınız. Yeterli karıştığından emin olmak için şişenin kapağını açın ve bulanık renk aldığını görün. Çalkalama işlemi sonrası beklemeden su içine dökerek suyu hemen karıştırınız.

DOZLAMA: Uygulama dozu %0.2-%0.4 aralığında uygulanacak bölgeye göre değişmektedir. Yapraktan spreyleme yönteminde 7-10 günde bir hasata kadar uygulanmalıdır. 1 ton suda 3 litre solüsyon karıştırılarak 20 dekar alan yapraktan sulama önerilir.

FİRMA BEYANI: İmalatçı firma, tavsiyelerine uyularak kullanıldığında, ürünün kalitesini garanti eder. Ancak, üretici tarafından, ürünün kullanımı, firmamızın kontrolü dışında olduğundan, hatalı kullanım ve karışımlardan dolayı oluşabilecek olumsuzluklar ile amaç dışı kullanım ve depolamadan doğacak sorunlardan firmamız mesuliyet kabul etmez. Ürünün, spesifikasyonuna uygunluğu, sadece, ürünün teslimi sırasında, firma garantisi altındadır.

GARANTİ EDİLEN İÇERİK: Suda Çözünür Magnezyum %5, Bor %1, Mangan %4, Molibden %01

Uygulama Tablosu