Site Loader
WHATSAPP

Bursa Tarım İlaçları, Bursa Tarım İlaçları Satan Yerler, Bursa Zirai İlaç Satan Yerler, Bursa Zirai İlaç Satışı, Bursa Tarım İlaçı Satışı, Tarım İlaçları Bursa

Bilimsel verileri kullanırken personel kalitesi ve teknolojik altyapısı sayesinde fark yaratan bir markaya dönüşme idealimizi sürdürüyoruz. Klinik araştırmalar, laboratuvar deneyleri ve profesyonel yaklaşımla üretim süreçlerini tamamlıyoruz.


Yenilikçi kimyasal ve biyolojik zararlı yönetimi çözümleri, Modern ve sürdürülebilir tarım için kapsamlı müşteri hizmeti


+90 850 307 73 30WHATSAPP


AMAÇ

Amacımız tarımda yeni bitki koruma ürünleri geliştirmek ve doğayı kirletmeden hayvan ve insan sağlığına zarar vermeden bunu başarmaktır. Toksik bitki koruma ürünlerinin arıları öldürmesini engellemek. Besin zincirimizi ve doğamızı yok etmesinin önüne geçmektir.

VİZYON

Nanoteknolojiyle daha az kimyasal kullanarak daha etkili sonuçlar almaktır. Ürünlerin hedeflenen yerde etkisini gösterebileceği boyutlarda kullanılmasıdır.

MİSYON

Tüm ürünlerimizle dünyayı zararlı kimyasallardan kurtarmak ve yararlı nanoteknolojik ajanlarla doğaya zarar vermeden ürün geliştirebilmektir.

SONOFARMA İLAÇ KİMYA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. 2019 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doktor Ahmet Ümit Sabancı tarafından kurulmuştur. Geliştirmiş olduğumuz Nanoteknolojik ürünlerin Sağlık alanında kullanılması amacıyla kurulmuş olan şirketimiz ilaç ve tıbbi cihaz sektöründe yerini almıştır. Covid 19 virüsünü ve bakterileri öldüren nanoteknolojik solüsyonların insan sağlığına zararlı olmadığı kanıtlanmış ve fare deneyleriyle dokuda iyileştirici etkileri tespit edilmiştir.